Prezent dla faceta na Walentynki

Zagwozdka na czasie, co kupić facetowi na Walentynki?

Przełom roku to niestety niezbyt pomyślny czas dla naszego portfela. Nie dość, że dopiero co były Święta i jesteśmy spłukane po wydatkach na prezenty, to jeszcze za kilka tygodni wypadną Walentynki i wypada też nieco sypnąć groszem i kupić swojemu facetowi coś ładnego (choć przecież w teorii najładniejsze co ma to w końcu my same…). To jedyna okazja w roku kiedy naprawdę opłaca się być singlem. Najgorsze jest zawsze wymyślanie tego co można by chłopakowi podarować. Pewnym tropem może być wprawdzie fakt, że wszyscy faceci to gadżeciarze i to jest koncepcja, którą warto przesondować.

zegarekJest w tym jednak pewien drobny, ale zasadniczy szkopuł. My przeważnie nie znamy się na tych ich gadżetach. Dla mnie to czarna magia. Kiedy mam kupić np. nowy telefon to oczywiście spytam chłopaka o radę, ale sama nie potrafię kupić mu czegoś w ten deseń. Za to większość z nas ma poczucie gustu, którego brakuje wielu mężczyznom. Akurat z nudów szperałam sobie po Internecie i wpadłam na pomysł, że może kupię mojemu szkatułkę na zegarek. Akurat mój ma jakiegoś hopla na tym punkcie bo ma ich kilka, a o każdy dba jak o oko w głowie. Nie są to jakieś Roleksy czy Omegi, ale niektóre swoje kosztowały.

Nie wiem jak u was, ale mój nigdy by nie wpadł, że może trzymać swoje zegarki w skórzanej szkatułce. Mimo tego, że tak się o nie troszczy to trzyma je w szufladzie. A moim zdaniem w takiej szkatułce zegarki wyglądają jeszcze bardziej elegancko, jakby warte były kilka razy więcej niż w rzeczywistości. Sądzę, że kupienie mu szkatułki na kilka zegarków bardzo go ucieszy, na przykład takie szkatułki na zegarki ze sklepu Juliette24.pl, który wczoraj znalazłam. Zawsze polegał na moim dobrym guście więc podejrzewam, że i tym razem sprawię mu miłą niespodziankę.

Och, żeby on tak się o mnie troszczył jak ja o niego… ;-) Znając mojego faceta dostanę jakiś fikuśny komplet bielizny. Jak to facet, dać prezent kobiecie, ale żeby sam coś z tego miał…